Eternity Warriors

Eternity Warriors 2.2.0

Szatkuj wroga na kawałki w darmowej grze na Android!

Eternity Warriors to darmowa gra zręcznościowa na Android. Pozwala ona wcielić się w rolę wojownika, którego zadaniem jest krwawa eksterminacja wrogów. Proste sterowanie, ładna grafika oraz dynamiczna rozgrywka sprawiają, że od Eternity Warriors trudno się oderwać! Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra grafika
  • Spory wybór broni i udogodnień
  • Wciągająca rozgrywka

Wady

  • Sporo opcji jest płatnych
  • Słabo rozwinięty wątek RPG

Bardzo dobry
8

Eternity Warriors to darmowa gra zręcznościowa na Android. Pozwala ona wcielić się w rolę wojownika, którego zadaniem jest krwawa eksterminacja wrogów. Proste sterowanie, ładna grafika oraz dynamiczna rozgrywka sprawiają, że od Eternity Warriors trudno się oderwać!

W Eternity Warriors poruszać się będziesz dziarsko wyglądającym bohaterem, a do pomocy będziesz mieć wspólnika oraz parę wielkich mieczy. Twoim celem jest wyrżnięcie wszystkich potworów jakie staną Ci na drodze. Wraz z liczbą ukatrupionych wrogów rośnie poziom doświadczenia, a sakwa wypełnia się złotymi monetami. Po walce okażą się one bardzo pomocne, bo możesz kupić za nie nową broń, czy zbroję.

Sterowanie w Eternity Warriors jest proste i przypomina wiele innych gier. Po lewej stronie mamy tarczę, na której wskazujemy kierunek poruszania się. Po prawej widzimy przyciski walki i akcji, czyli wyzwalania sił magicznych. Grą steruje się w sposób niemalże intuicyjny.

Grafika jest bardzo kolorowa i może się spodobać. Wszystko utrzymane jest w stylistyce fantasy. Niestety, duże nasycenie barw oraz spora ilość szczegółów sprawia, że w czasie większych bitew niewiele możemy zobaczyć. Eternity Warriors to bardzo dobra, a co najważniejsze, darmowa gra na Android. Spodoba się jednak głównie fanom gier zręcznościowych, bo wątek RPG jest tutaj niestety trzeciorzędny. Jeśli masz więc zwinne palce i sporo wolnego czasu - Eternity Warriors czeka na pobranie!

Eternity Warriors

Download

Eternity Warriors 2.2.0